Kelime Hesaplayıcı

Kelime Hesaplayıcı

Kelime:
2
Karakter:
18

Kelime hesaplama aracı, içeriğinizin kaç kelimeden oluştuğunu gösteren bir araçtır. Kendi editörünün içinde anlık olarak kelime sayısını görebileceğiniz gibi kelime sayısını öğrenmek istediğiniz içeriği kopyalayıp editöre yapıştırarak da kelime sayısını hesaplayabilirsiniz.

Kelime hesaplayıcı makale yazarları için de yararlı SEO araçlarından sadece bir tanesidir.

Kelime Hesaplayıcı Nedir?

Bu araç ile bir metinde kaç adet kelime ya da kaç adet harf olduğunu hesaplayabilirsiniz.

Kelime Hesaplayıcı Ne İşe Yarar?

Girdiğiniz metindeki tüm kelimeleri sayarak size metnin kaç kelimeden ve kaç harften oluştuğunu gösterir.

Böylelikle içeriğinizin uzunluğunu hakkında bilgi sahibi olursunuz. İçerik uzunluğu ya da kısalığı içerik kalitesinden bağımsızdır.

Kelime Hesaplayıcı Nasıl Kullanılır?

Eğer halihazırda bir metniniz varsa bunu kopyalayıp https://analiz.r10.net/kelime-hesaplayici adresine giderek sayfada bulunan metin editörüne yapıştırarak sonuçları hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Ayrıca bu gelişmiş editörü kullanarak içeriğinizi direkt bu editörde düzenleyebilir ve kelime sayısını editör altında bulunan bilgi kutucuğunda anlık olarak görebilirsiniz.

Kelime Hesaplayıcı Aracı Ücretli mi?

Hayır. Kelime hesaplama aracı R10.net tarafından kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmuş bir analiz aracıdır.

Karakter Sayısı Hesaplama Nasıl Yapılır?

Kelime sayısı aracı editörünün alt tarafında bulunan bilgi kutucuğunda aynı zamanda metnin karakter sayısı da görülür. Bu değere kelime aralarındaki boşluklar da dahildir.

Sıkça Sorular Sorular

https://analiz.r10.net/kelime-hesaplayici adresine girerek ve sayfa içinde bulunan gelişmiş editörü kullanarak içeriğinizin kelime uzunluğunu öğrenebilirsiniz.

Evet, gelişmiş altyapısı ile metnin kelime sayısını doğru şekilde size gösterir.

İçeriğinizin uzunluğu önemli değildir. Bu konuda bir standart yoktur. İlgili kullanıcı içerikten istediği bilgiyi alıyorsa içeriğinizin uzunluğunun önemi olmaz.

Evet, kelime sayısını gösteren bilgi kutucuğunun yanında içeriğinizin harf sayısını da görebilirsiniz.

R10.net bu analiz aracını ücretsiz olarak kullanıma sunmuştur. Dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Günlük bir sınırlama bulunmamaktadır.