SEO Analiz

Seo Analiz Aracı Nedir?

Seo analiz aracı, web sitelerini 75 ve üzeri farklı kriterde analiz eden bir sistemdir. Buradaki sonuçlar doğrultusunda sitenizi optimize ederek, Search Engine Optimization (SEO) performansını maksimum seviyelere çıkartma imkanı bulabilirsiniz.

Seo Analiz Aracı Ne İşe Yarar?

Seo analiz aracı, web sitenizin site başlığı, site açıklaması, anahtar kelimeleri, heading etiketleri vb. 50 farklı kriteri analiz ederek doğru, hatalı veya bilgilendirmeleri tespit ederek sunar.

Seo Analiz Aracı Nasıl Kullanılır?

Analiz aracını kullanmak oldukça basittir. https://analiz.r10.net/seo-analiz sayfasına girdikten sonra arama kısmına site adınızı doğru ve eksiksiz bir şekilde yazıp, ardından ‘’Sorgula’’ butonuna basmanız yeterli olacaktır. Örnek: r10.net

Seo Analiz Aracının Faydaları Nelerdir?

Analiz aracının birçok faydası bulunuyor. Search Engine Optimization (SEO) anlamında size web sitenizin eksik kısımlarını ileterek, bunları daha rahat bir şekilde optimize etmenizi sağlar.

Analiz Aracını Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Analiz aracını kullanırken, dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor. Bunlar web site adresinizi doğru bir şekilde yazmak, bunun haricinde dikkat etmeniz gereken konular ise web sitenizin çalışır durumda olması ve İP adresinizin engellenmemiş olmasıdır.

Sıkça Sorular Sorular

Seo analiz aracını kullanamamanızın birkaç sebebi olabilir. Bunlar site adresini belirtildiği gibi yazılmaması, sitenizin aktif durumda olmaması yada İP adresiniz ile ilgili engelleme durumu söz konusu olabilir. R10.net örneği gibi web site adresini yazıp, ‘’Sorgula’’ butonuna basarak kullanabilirsiniz.

Analiz aracı, R10.net olarak tamamen ücretsiz bir şekilde sizlere sunulmaktadır.

Seo analiz aracının kullanımı ile ilgili şu an için herhangi bir limit bulunmamaktadır. Bu nedenle günlük dilediğiniz kadar sorgu gerçekleştirebilirsiniz.

En iyi ve stabil çalışan Seo analiz sitesi elbette ki R10.net’tir. Aracımızı 7/24 kesintisiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Şu an için böyle bir imkan bulunmuyor. Ancak çok kısa bir zaman içerisinde PDF ve Excel olarak indirme seçenekleri de eklenecektir.
0 / 50
Kalan Sorgu Limiti