Günlük Sorgulama Limitiniz: 5
Kalan: 5
Günlük Sorgulama Limitleri
Kayıtlı Üye: 50 / Silver üye: 300 / Gold üye: 750 / Administrator: 2000 / Genel Moderatörler: 2000 / Kategori Moderatörleri: 2000 / Platin üye: 2000 / Paylaşım Ekibi: 2000 / Kurumsal Üye: 2000 /
Servis
Platform
Dil
Sonuç
Lokasyon
Alan Adı
Kelime

Lütfen bekleyiniz..
Sıra Bulucu Aracı Nedir?

Google,Yandex,Bing gibi arama motorlarında sitenizin kaçıncı sırada olduğu son derece önemlidir. Arama yapıldığından ilk sırada çıkan sitelerin daha çok tercih edilmesi bu konuda her sitenin üst sırada olmak için çalışma yapmasına neden olmaktadır. Sitenizin arama motorunda kaçında sırada olduğunu öğrenmek istiyorsanız sıra bulucu sizlere yardımcı olacak bir programdır.

Sıra bulucu ile her sitenin Google ve diğer arama motorları üzerinden kaçıncı sırada yer aldığını kolayca bulabilirsiniz. Yaptığınız çalışmalar ile sitenizi daha üst sıralara çıkartmayı amaçlıyorsanız bu durumda her an takibini yapma imkanı bulabilirsiniz.

Sistemden bilgilerinizi girerek arzu ettiğiniz her an sıra bulucu ile kontrol etmek istediğiniz sitenin sırasını bulabilir ve bu şekilde geliştirmek için yolunuza devam edebilirsiniz.